Skup, sprzedaż i wynajem samochodów

Skup, sprzedaż i wynajem samochodów

Nasza firma oferuje swoim Klientom skup używanych samochodów spełniających kilka warunków :

 1. Auto zostało zakupione w polskim salonie samochodowym,
 2. Sprzedający jest jego pierwszym właścicielem,
 3. Auto było przez cały czas eksploatacji serwisowane w ASO, co potwierdza książka serwisowa,
 4. Auto nie przechodziło napraw, z wyjątkiem drobnych szkód tzw. parkingowych,
 5. Sprzedający ma prawo do swobodnego dysponowania pojazdem.

Po wycenie pojazdu płacimy gotówką w dniu podpisania umowy.

Wszystkie zakupione pojazdy po przeglądzie i dokonaniu niezbędnych napraw są  oferowane  do sprzedaży po okazyjnej cenie, w pierwszej kolejności naszym Klientom.

Nasi Klienci maja możliwość odpłatnego wynajmu jednego z samochodów specjalnie przeznaczonych do tego celu na własne potrzeby. Warunki wynajmu są każdorazowo ustalane pomiędzy zainteresowanymi.

Referencje

 • „Usługi świadczone przez brokera ubezpieczeniowego pana Zbigniewa Łazowskiego są wykonywane szybko, solidnie, z zachowaniem najwyższych standardów i w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom. Z całą odpowiedzialnością polecamy w/wym. Jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera w zakresie
  - Radio Lublin S.A. ,
 • „Każdy, kto decyduje się na korzystanie z usług Pana Zbigniewa Łazowskiego może liczyć na konkurencyjny pakiet ofertowy oraz korzystne warunki zawieranych umów ubezpieczeniowych. Doświadczając już od kliku lat wysokiego poziomu oferowanej współpracy z pełną
  - „ZOMAR” S.A.,
 • „Rzeczowa analiza ryzyka, profesjonalizm w ocenie ofert na rynku ubezpieczeniowym, fachowe doradztwo w optymalizacji warunków zawieranych umów ubezpieczeniowych – przemawiają za jak najbardziej pozytywną oceną działalności Pana Zbigniewa Łazowskiego.”
  - Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie,

Firmy powiązane